Autorizovaný partner pro Českou republiku

zastoupeni

Společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. je autorizovaným dovozcem a zástupcem společnosti EuropeGAS (Polsko) a zajišťuje v České Republice pro tuto značku možnost hromadné typové zástavby dle české platné legislativy.

Firma EuropeGAS patří mezi významné výrobce zařízení pro provádění přestaveb na LPG a CNG. S výrobky společnosti EuropeGAS lze bez problémů přestavět vozidla s MPi motorem. Nabídka pro přestavbu vozidel s přímým vstřikem zatím není.

Školení

Pro montážní firmy z naší partnerské sítě provádíme pravidelné technické školení na nové výrobky a doplňující školení při každé inovaci zařízení nebo ovládacích programů.

Partnerská síť

Naši autorizovaní partneři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s mnohaletou praxí. Pravidelně bývají odborně proškolování přímo u výrobců, mají platné zkoušky dle všech legislativních požadavků a disponují potřebným technickým zázemím nutným pro poskytování služeb na nejvyšší možné úrovni.

V případě připojení počítačové jednotky k internetu řešíme servis softwarových aplikací pomocí vzdálené správy z kanceláře = okamžitá reakce na požadavek uživatele.

Přejít na WWW stránky